TR / EN

Hakkımızda

Dekontek

Dekontek Mühendislik

Kurulduğu 1997 yılından beri makine ve konveyör sistemleri tasarımı, imalatı ve montajı yapan bir mühendislik şirketidir.

Dekontek Mühendislik kurulduğu 1997 yılından beri makine ve konveyör sistemleri tasarım, imalat ve montajı yapan bir mühendislik şirketidir. Zincirli, rulolu, bantlı, teleskobik, flex konveyörler, montaj hatları, paketleme robotları ve çalışma istasyonları imalatı, hidrolik platformlar, anahtar teslim fabrika kurulumları gerçekleştirir.

Üretim programında, alüminyum ve çelik konstrüksiyon bantlı konveyörler, tahrikli ve serbest rulolu konveyörler, teleskobik konveyörler, montaj hatları, dikey taşıma sistemleri, besleme ve dağıtım üniteleri ve robot- otomasyon uygulamaları gibi ürün grupları bulunmaktadır.

Dekontek için kalite öncelikli bir konudur. Bu yüzden kalite yönetim sistemi sürekli geliştirilmekte ve yeni teknolojileri takip etmektedir. Kaliteli üretim, uygun fiyat, zamanında teslim, müşteri memnuniyeti firmamızın temel ilkeleridir.

Dekontek ürünlerini tüm dünyaya pazarlayan bir şirkettir.
Ürünlerinin pazarının büyük bir kısmını iç piyasa oluşturmakla birlikte Fransa, İngiltere, Avustralya, Almanya, Norveç, Özbekistan, Azerbaycan, Romanya, Ukrayna, Rusya, Yemen, Suudi Arabistan, Ürdün, Mısır, Şili, Suriye, Lübnan, Cezayir, Tunus, Yunanistan ülkelerine de direkt ihracat yapılmaktadır.

Projelerimiz minimum bakım gereksinimi olacak şekilde dizayn edilmektedir. Teknik kadromuz tarafından kusursuz bir malzeme akışı ve verimlilik elde edebilmek için gerekli ekipmanlar önerilir. Kaliteli personelimiz ve uygun tezgahlarımızda parçalar özenle imal edilmekte ve kalitemiz Türkiye ve çalıştığımız yabancı ülkelerce bilinmektedir.

Dekontek sürekli iyileştirmeyi ön planda tutar. Her yıl planlanan yeni yatırım ve Ar-Ge çalışmalarıyla gücüne güç katmaya devam eder. Sektörde açığa çıkmamış ihtiyaçları bulmak için yaptığı çalışmaların yanında, özel tasarımlarıyla farklı sektörlere de tecrübesini aktarır.

Vizyonumuz

Türkiye'de taşıma sistemleri sektörünün tüm ihtiyaçlarını karşılayan öncü, Uluslararası alanda da adından söz edilir bir firma olmaktır.

Misyonumuz

Taşıma sistemlerinde fiyat ve kalite bakımından uygun, teknolojik ve pratik çözümler sunarak müşterilerimize katkıda bulunmak, çalışanlarımızın bilgilerini eğitimlerle pekiştirerek rahat bir ortamda verimli ve mutlu çalışmalarını sağlamak, ihtisas konumuz olan taşıma sistemleri ile ilgili yenilikler getirerek ülkemize faydalı olmaktır.

Dekontek Tarihi

TCP

Kuruluş

Dekontek, İstanbul'da kuruldu.

1997

İlk Fabrika Montaj Hattı

İlk anahtar teslim fabrika montaj hattı 0 hata ile tamamlandı. Telecommunications Usage

1999
2002

Üretim Kapasitesi Artışı

TCP/IP Üretim kapasitesi %40 arttırıldı. Seri üretim yapan firmaların en güvenilir tercihi haline geldi.

2003
World Wide Web

İlk İhracat

İlk ihracatını üretim, teslimat ve montajla başarıyla tamamladı.

Bursa'ya Taşınma

Üretim tesisi Bursa'ya taşındı. Telecommunications Usage Üretim planlaması seri üretime uygun olarak iyileştirildi.

2013

Ortadoğu'da Ofis

Ortadoğu'da kurulan ofisi ve ekibiyle,Telecommunications Usage bölgenin en büyük sermayeli şirketlerine üretim, mühendislik, satış ve uygulama destekleri sundu.

2018
TCP

Sektörel Birleşme

Otomotiv ve Üretim sektörlerinde lider 2 firma aynı çatı altında DEKONTEK ismiyle birleşti.

2021

Gelişim Yolculuğu Devam Ediyor!

Ar-Ge - Üretim - Kalite birimleriyle daha kurumsal, genç kadrosuylaTelecommunications Usage daha dinamik bir hale gelen DEKONTEK MÜHENDISLIK, dünyaya çözümler sunmaya devam ediyor.

2022